O nás

LEETgg jako první CZ/SK organizace podporuje už 2. rokem herní mód Battle Royale a momentálně plánuje začít podporovat nejpopulárnější e-sportové tituly.

Historie LEETgg:
Zakladel LEETgg se řadu let zajímal o podporu a rozvoj e-sportu v Česku a na Slovensku. V minulosti se taktéž značně věnoval hraní Counter-Strike a to do té doby, než jej fascinovala v té době nová hra nesoucí název H1Z1: King of the Kill. Jednalo se o nový herní mód zvaný jako Battle Royale. O nějaký čas později složil v roce 2016 první oficialní CZ/SK H1Z1: KotK tým (zde je nějaký dochovaný klip) s názvem LEETgg (LEET = 1337 = elita, gg = Good Game = Dobrá hra). Defakto to byl i první CZ/SK tým v Battle Royale módu pod který dnes spadají i populární tituly jako je Fortnite nebo PlayerUnknown's Battlegrounds. Tým byl od začátku zaměřený na týmovou hru.
LEETgg si už ve starém H1Z1 připsal desítky vítězství. V novém H1Z1 byla popularita LEETgg taková, že se z H1Z1 týmu stal H1Z1 klan čítající přes 40 hráčů a další už odmítali přijímat. V té době cílem LEETgg bylo zlepšovat se navzájem mezi sebou a zároveň býti příkladem pro ostatní hráče a týmy. Dne 07.05.2017 však došlo k rozpušení celého H1Z1 klanu a opět LEETgg podporovalo jen H1Z1 tým.
Z LEETgg se za ty roky stal jeden z nejznámějších a nejúspěspěšnějších H1Z1 týmů nejen v rámci Česko-Slovenska.

Po vydání PUBG a následně Fortnite, hra H1Z1 ztratila drtivou většinu svých hráčů a proto LEETgg začně podporovat i jiné herní tituly.
Vize do boucna:
Podporovat talentované týmy a jednotlivce jak jen to bude v našich silách.
Přispět ke zvýšení profesionality v rámci e-sportu.