O nás

LEETgg jako první CZ/SK organizace podporuje herní mód Battle Royale a momentálně plánuje začít podporovat nejpopulárnější e-sportové tituly.

Historie LEETgg:
Zakladel LEETgg se řadu let zajímal o podporu a rozvoj e-sportu v Česku a na Slovensku. V minulosti se taktéž značně věnoval hraní Counter-Strike a to do té doby, než jej v roce 2015 fascinovala v té době nová hra nesoucí název H1Z1: King of the Kill. Jednalo se o nový herní mód zvaný jako Battle Royale. O nějaký čas později založil v roce 2016 první oficialní CZ/SK H1Z1: KotK tým (zde je nějaký dochovaný klip) s názvem LEETgg (LEET = 1337 = elita, gg = Good Game = Dobrá hra). Defakto to byl i první CZ/SK tým v Battle Royale módu pod který dnes spadají i populární tituly jako je Fortnite nebo PlayerUnknown's Battlegrounds. Tým byl od začátku zaměřený na týmovou hru.
LEETgg si už ve starém H1Z1 připsal desítky vítězství. V novém H1Z1 byla popularita LEETgg taková, že se z H1Z1 týmu stal H1Z1 klan čítající přes 40 hráčů a další už odmítali přijímat. V té době cílem LEETgg bylo zlepšovat se navzájem mezi sebou a zároveň býti příkladem pro ostatní hráče a týmy. Dne 07.05.2017 po sérii restrikcí ze strany největší evrorské ligy jsme byli nuceni rozpustit H1Z1 klan (40 hráčů) a opět mít jen 5-ti členou sestavu.

Z LEETgg se za ty roky stal jeden z nejznámějších a nejúspěspěšnějších H1Z1 týmů v Evropě.

K tomu úspěchu pochopitelně patří i řada nepřejících haterů. Lidi rádi šíři různé lži. Protože preferujeme fair-play a v H1Z1 milujeme long range fighty. Od začátku dáváme hate na codrush, shotgun fighty a fighty na blízko. Protože brokovnicí, codrush, tě dokáže zabít každý nováček. To není žádný větší skill. Jen náhoda a velký risk, protože někdo z codrush týmu umře. Umět nadměřovat, vědět jaký dát prefire, a zabít někoho na dálku, vědět hrát týmově, vědět týmově komunikovat, vědět vhodné pozice pro další safe zony ve scrimech. To jsou přednosti, díky kterým jsme byli úspěšnější na výhry ve scrimech, než 5 skvělých solo hráčů pohromadě, kteří Fives zapli maximálně kvůli Scrims. Od začátku jsme za fair-play a tedy dáváme hate na cheatery, stream snipery a jakýkoli codrush. Scrims jsme streamovali a následně dostávali od streamsnipe codrush. Následně přišla vlna hatů od předních konkurenčních týmů za něco, co není pravda a proti čemu sami bojujeme, proto jsme začali tvořit obsah na youtube, kde je transparentně vidět náš úspěšný gameplay a tedy vyvrací veškeré lži a pomluvy, které tady rozšířili drazí kolegové z gamingu a konkurenční týmy. Bohužel někteří lidé jsou za pár drobných úplatku schopných špatných věcí, které rozhodně jdou proti fair-play e-sportu. Děkujeme za ty cené lekce!
Po vydání PUBG a následně Fortnite, hra H1Z1 ztratila drtivou většinu svých hráčů, přesto jádro LEETgg stále při každém pokusu o comeback rád hraje znovu H1Z1.
Vize do boucna:
Podporovat talentované týmy a jednotlivce jak jen to bude v našich silách.
Přispět ke zvýšení profesionality v rámci e-sportu.